Богословська семінарія св. Юлія

СКАЧАТИ ФОРМУ ЗАЯВКИ

Богословська семінарія св. Юлія
&
Православна академія Колорадо

Богословська школа дистанційного навчання
Майстер Божества
(Програма священницьких досліджень)

МЕТА

Програма священницьких досліджень призначена для кандидатів у Священні Ордени та інших, хто зацікавлений у вдосконаленому богословському навчанні, які через особисті обставини не можуть взяти на себе постійне проживання. Це також має на меті забезпечити богословські курсові роботи з урахуванням конкретних потреб православної архієпархії святого Юлія (створеної в 1995 році Київським патріархатом). Ієрархи православної архієпархії св. Юлія і Класиса доручили, що зарахування та завершення цієї програми є обов’язковим для всіх кандидатів до Дияконатського та Священського сану. Студенти приймаються з усіх юрисдикцій за згодою їх окремих ієрархів.

Вступ

Реєстрація та навчання на програму безкоштовні.

Є іспит для вступу до Вчителя Божества. Вступний тест дає можливість продемонструвати власні базові знання для початку богословських студій. Освоєння вступного іспиту з балом, що перевищує 80%, дасть можливість безкоштовно відвідувати богословські курси. Тест можна пройти 3 рази.

Щоб подати заявку на вступ до програми, будь-ласка, надайте документи про свій диплом середньої школи або його еквівалент, а також про ступінь бакалавра. Надішліть форму заявки з дипломами та науковими ступенями або в архієпархію archidiocese.stjulius@gmail.com.

Компоненти

Компонент дистанційного навчання

Цей компонент складається з керованого навчання, написання наукових робіт та всебічного іспиту. Студенти повинні скласти іспити в Інтернеті. Студенти повинні пройти письмові іспити (міні-дисертація) та заключний усний іспит.

Після закінчення навчання студенти можуть отримати:

1) Свідоцтво про закінчення курсу Богословською школою св. Юлія – ​​дистанційне навчання (безкоштовно)

2) Офіційне посвідчення Архієпархії Св. Юлія на кінець кожного навчального року (безкоштовно)

Щоб підписатись, надішліть електронне повідомлення за адресою: 1) archdiocese.stjulius@gmail.com або elearning.stjulius@gmail.com, додавши “Форму заявки” (modulo_iscrizione_seminario_on_line), правильно заповнену всі її частини англійською мовою, і що ви Ви можете завантажити на цій сторінці необхідні документи (дипломи середньої школи або ступінь бакалавра).