A – Єпископи КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ЗАХІДНІЙ ЄВРОПІ 1996

1996

Єпископат Автономної церкви в Західній Європі –

УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

calendario

Майже 30 років тому, у грудні 1993 року, Святіший Патріарх Володимир Романюк заснував Священний Синод Української Православної Церкви в Західній Європі та Канаді, який був і є на службі української діаспори. Хтось плутає Міланський Синод з Українською Православною Архієпархією Західноєвропейської та Канадської, але після 20 лютого 1997 року це дві зовсім різні реальності. Міланський і Аквілейський Синод був заснований митрополитом Євлогієм після розриву з Київським Патріархатом 20 лютого 1997 р., тоді як Українська Православна Архієпархія Західно-Європейсько-Канадської продовжувала існувати безперервно з 1993 р. (грудень) з 2 єпископами, які залишилися живими і забутими Патріархом Філаретом: митрополит Василій і митрополит Володимир. сьогодні цей Синод має 8 єпископів і кілька парафій у Європі та Канаді і перебуває на службі покинутої діаспори. Патріарх Філарет.
Київський патріархат, коли він існував,закрив усі стосунки з митрополитом Євлогієм, але жодного разу не прокоментував долю Української Православної Автономної Архієпархії Західно-Європейсько-Канадської та забув розпустити Західний Синод .
Сьогодні Українська Православна Архієпархія Західно-Європейсько-Канадська як ніколи жива завдяки покрову Божої Матері та молитвам Патріарха Володимира Романюка з Митрополитом Василієм та Митрополитом Володимиром. колишній Священний Синод Патріарха Володимира Романюка. Ці 2 єпископи ніколи не були засуджені, і Церква ніколи не була розпущена. Це Божа благодать і це іронія долі. Забуття Київського патріархату дозволило вижити діаспорі. Українська православна церква в діаспорі проживає в Західноєвропейській і Канадській архієпархії з її єпархіями, монастирями та парафіями.
Вселенський патріархат надав автокефалію Православній церкві в Україні та зберіг трохи агресивний тон щодо діаспори. Українська православна архієпархія Західноєвропейської та Канадської не хоче судити про наміри Вселенського Патріархату, але справа в тому, що Вселенський Патріархат ніколи не висловлювався щодо єпископів (Василія і Володимира), навіть якщо останні намагалися розмовляти з Велика Церква. Після ігнорування спроб зближення, з діалогом у серці, Автономна Українська Церква Західної Європи та Канади продовжує служіння в Православній вірі за дорученням Святішого Патріарха Київського Володимира Романюка.
Святійший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України

Святійший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України

Evlogi

Архієпископ Вігілії Парижа

Архієпископ Вігілії Парижа

Grigori

Lazar

varlaam

Basilio

Володимир єпископ СВЯТИЙ ЮЛІЙ

Володимир єпископ СВЯТИЙ ЮЛІЙ