Єпископи КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ЗАХІДНІЙ ЄВРОПІ 1995

WP_20160703_12_51_41_Pro (2)

1995

Єпископат Автономної церкви в Західній Європі – УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

calendario

Nessuna descrizione della foto disponibile.

L'immagine può contenere: una o più persone e cappello

Святійший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України

Святійший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України

Evlogi

Архієпископ Вігілії Парижа

Архієпископ Вігілії Парижа

Grigori

Lazar

varlaam

Basilio

Володимир єпископ СВЯТИЙ ЮЛІЙ

Володимир єпископ СВЯТИЙ ЮЛІЙ

KIEV SAN GIULIO

Єпархія створена в 1995 році під юрисдикцію Української Православної Церкви – Київського патріархату

Oстрів Святий Юлій Єпархія, було створено на базі Київського патріархату в 1 грудня 1995 року, і Владика володимир був першим єпископом освятити в Західній Європі під омофором Святішого Патріарха Філарета.

20 лютого 1997 – Київського патріархату засуджує дії Його Високопреосвященства, єпископа Мілана, і, нарешті, зняти автономний статус Мілані. (Постанова від 20 лютого 1997 року (опубліковано в Журнали засідання Священного Синоду 20 лютого 1997 р. – номер 4/1997) – Єпископи Західної Європи, звільняються від будь-якої держави слухняності Мілані і безпосередньо залежать від Святійшого Патріарха Філарета. Патріарх Філарет, нарешті скасував указ автономії і скасував євхаристійного спілкування з митрополита Євлогія.

Кожен документ або рішення так званого Синоду Мілані, відповідно до розуму Київського патріархату не канонічно діє, так як це було зроблено поза законного спілкування з Київського патріархату. Все єпископи, які були освячені так званого Синоду Мілані після 20 лютого вони вважаються анти-канонічної і не визнається Київського патріархату.

 

Aрхієпископ Володимир

Vladimiro

Владика Володимир народився в Мілані в 1962 році археолог по фон, вивчивши Історія античності, археології, візантійської історії та історії Церкви. Він написав свою дисертацію в візантійському каноні і цивільного права в Інституті історії Візантії (Dafist) в престижному італійському університеті. Коли він був молодий хлопчик, він був частиною Руської Православної Церкви – Московського Патріархату. 

У 1988 році перейшов у юрисдикцію Українська Православна Церква в США, під юрисдикцією Блаженнішого Мстислава, який пізніше став першим Патріархом Києві.

У 1992 році перейшов у юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Він був пострижений rasophore монаха в 1984 році, ніж лектора, іподиякона – пізніше в 1985 році був висвячений у сан диякона та священика, як ієромонах, згодом в 1992 році він став ігуменом під Український Православної Церкви Київського патріархату, в 1993 Kathegumen і в 1995 році архімандрита. 

Патріарх Володимира у Франції (1994) з архієпископа ВІГІЛІЙ, митрополита Парижі

Aрхімандрит Володимир (нині архієпископ Володимир) брав участь як делегат на Синоду в жовтні 1995 року з виборів Святішого Патріарха Філарета. Після 1 місяця архімандрит Володимир він був висвячений в єпископа Святий Юлій.

Святійший Патріарх Філарет з Митрополит Євлогій Мілана, Василь Остії і ВИГИЛІЙ Парижа. Ці три єпископи хіротонізований на єпископа мене в 1995 році. Це сталося відразу після того як ми повернулися з Києв в Італії. У Києві ми брали участь у виборах Святійшого Патріарха Філарета (жовтень 1995).

Жовтень 1995 – інтронізації Святішого Патріарха Філарета

19 грудня 1995 р. – рукоположений у єпископа Святіший Юлій. Архієрейської хіротонії єпископа Володимир під юрисдикцією Святого Української Православної Церкви – Київського патріархату.

13 травня 1996 – Владика Володимир стати Святіший Юлій і Генуї.

1996 року він став єпископом Святіший Юлій і Генуї.

12 травня 1996 р. – Єпископ Владика Володимир, освятив митрополит Мішель Ларош. – Владика Володимир (Українська Православна Церква Київський Патріархат) – архієрейської хіротонії митрополита Мішель (Митрополит Паризький Михаїл Лярош) – Владика Володимир (один з трьох освячує єпископів) у співслужінні Божественну літургію з єпископом Михаїл єпископ Ліонський. 

13 травня 1996 – Владика Володимир він призначений вікарій єпархії Мілан – Київського патріархату (документ підписаний всіма Священного Синоду). Єпископ Володимир буде останній єпископ вікарій право під омофором Святішого Патріарха Філарета.

1996 – Освячення в єпископи Преосвященного єпископа єпископа Егіна Avxentios, майбутнього архієпископа Грецької Православної Церкви. На освяченні були присутні Преосвященний єпископ Мішель Ліоні і Преосвященнішого єпископа Генуї Володимир.

20 лютого 1997 – Київського патріархату засуджує дії Його Високопреосвященства, єпископа Мілана, і, нарешті, зняти автономний статус Мілані. (Журнали засідання Священного Синоду 20 лютого 1997 р.) – Єпископи Західної Європи, звільняються від будь-якої держави слухняності Мілані і безпосередньо залежать від Святійшого Патріарха Філарета.

Кожен документ або рішення так званого Синоду Мілані, відповідно до розуму Київського патріархату не канонічно діє, так як це було зроблено поза законного спілкування з Київського патріархату. Все єпископи, які були освячені так званого Синоду Мілані після 20 лютого вони вважаються анти-канонічної і не визнається Київського патріархату.